Neval GÖRDÜK

@nevallina

Fit Week-End

NEDİR FİT WEEK-END ?

Günümüzde, spora başlamak isteyen ama nereden ve nasıl  başlaması gerektiğini  bilmeyen bir çok insan var. Bilgi kirliliği ve yanlış eğitmen kurbanı olan insanlarda azımsanmayacak kadar fazla.

İşte fit week–end burada devreye giriyor.

SPORA VE SAĞLIKLI YAŞAMA İLK ADIM KAMPI

Otel veya konaklamanın olmadığı yaşadığınız şehirde gerçekleşecek olan bu etkinlik için cumartesi  veya pazar gününüzü ayırmanız yeterli olacaktır.

Yaşadığımız şehrin koşuşturmacasından en değerli varlığımız olan bedenimizi ihmal ediyoruz. Sağlıklı beslenmeyi ve egzersiz yapmayı unutuyoruz. Toplantılar, seyahatler derken gittikçe hareketsizleşiyoruz.

Bunları değiştirmek için ilk adımı beraber atıyoruz.

Bu kampın amacı; Vücut analizlerine göre hedeflerinizi baz alarak doğru bir yol haritası çizmek. Fonksiyonel antrenmanlar ve kişisel becerilere göre antrenman teknikleri uygulamak. Birlikte sağlıklı yaşama ilk adımı atmak. Kampta başarı hikayelerini dinleyip egzersiz yapmak için gerekli motivasyonu kazanacak ve en değerli varlığımız olan bedenimizle barışıp tekrar dost olacaksınız.


Kamptan ayrıldıktan sonra sürekli iletişim halinde olacağız. Yapacağımız uzun kamplara hazırlık kampı niteliğinde olacak, bu kampı tamamladığınızda sağlıklı beslenme hakkında bilgi sahibi olurken kendi başınıza antrenman yapıp beceri kazanacaksınız.


Hep beraber #yenibirben ve yeni hikayeler yazacağız. 


#isteplanlauygula